אנשים רבים טועים לחשוב שהליך הגירושין מתחיל עם הגשת התביעה ליישוב סכסוך לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה. בפועל, הליך הגירושין מתחיל עוד הרבה לפני כן. השלב הטרום גירושין, הוא קריטי מאוד להמשך ההליך, והתנהלותו של המעוניין להתגרש בשלב זה יכולה להשפיע ישירות על  התוצאה בסיום ההליך.

היתרונות בייעוץ טרום גירושין הם רבים. פגישת ייעוץ מקצועית מציבה בפני הלקוח את כל האופציות העומדות בפניו ומאפשרת לו לקבל החלטה מושכלת יותר באשר להמשך ההליך. עורך דין מנוסה יכול להציג בפני המתייעץ את כל זכויותיו, להסביר לו על שלביו השונים של ההליך, נקודות החוזק ונקודות החולשה הקיימות בתיק, וכן למפות את צרכיו של הלקוח תוך הצבת מטרות ויעדים שיאפשרו להביא לידי מימוש את רצונותיו.

יתרון משמעותי נוסף, הוא שייעוץ טרום גירושין מאפשר ללקוח ולבני הזוג לשקול אופציה של גישור במקום ניהול ההליך, כאשר במקרים מסוימים, ניתן לסיים את הליך הגירושין בפרק זמן קצר ביותר, ללא דיונים מפרכים בבתי המשפט ובעלויות מופחתות באופן משמעותי.

פגישת הייעוץ הראשונית נועדה גם כדי לבדוק את ה"כימיה" בין עורך הדין ללקוח. על פי רוב, תיקי גירושין, מתנהלים זמן רב ואף יכולים להתפרש על פני שנים. ניהול התיק מצריך אורך רוח הן מצדו של עורך הדין והן מצדו של הלקוח. מערכת יחסים טובה בין עורך הדין ללקוח יוצרת זיקה של אמון שמצד אחד מאפשרת לעורך הדין מרחב תמרון רחב ומצד שני מעניקה ללקוח שקט נפשי. במסגרת פגישת הייעוץ ניתן בנקל לבחון את עורך הדין ולהתרשם באשר לטיבו.

צוות המשרד שם דגש על מערכת היחסים הייחודית שבין עורך הדין ללקוח, ולכן אנו מתעקשים בראש ובראשונה על פגישה אישית בין עורך הדין המלווה את התיק לבין הלקוח. חשוב לנו שהלקוח ייבחר במשרדנו כי הוא מאמין בנו ובעורך הדין המלווה אותו.

חשוב לזכור, הליך גירושין לא מסתיים לאחר החתימה על הסכם הגירושין ואפילו לא לאחר שניתן פסק דין, לכן אנו ממשיכים לדאוג ללקוחותינו לליווי יעוץ והכוונה גם לאחר שההליך המשפטי מסתיים.

לסיום, כל מסע, ארוך ככל שיהיה, מתחיל בצעד הראשון שעושה הלקוח. הפגישה הראשונה היא המשמעותית  והחשובה ביותר. היא מיועדת לאנשים שגמלה בליבם ההחלטה להתגרש אך גם ל"מבולבלים" שרוצים לקבל תמונת מצב עדכנית ביחס לזכויותיהם. הפגישה אינה מחייבת את הלקוח, אך אנו מתחייבים שלאחריה יצא  הלקוח כשהוא מודע לזכויותיו, מבין את האופציות העומדות בפניו וכל שנותר לו, הוא רק לבחור את הדרך הנכונה עבורו.

צוות המשרד עומד לרשותכם בכל שאלה או התלבטות, אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה אישית עמנו.