משרד
עורכי דין
יהונתן דראל

משרד עורכי דין יהונתן דראל הינו משרד בוטיק המתמחה ועוסק בסכסוכי משפחה על כל סוגיהם. מטרת העל של המשרד היא לאפשר ללקוחותיו לעבור את ההליך המשפטי, בין אם מדובר בגירושין ובין אם מדובר בסכסוך ירושה, בראש שקט ובידיעה שענייניהם מטופלים בידיים מקצועיות ואמינות.

צוות המשרד מבין כי מאחורי כל סכסוך, קשה ככל שיהיה, עומדת משפחה עם צרכים הייחודיים לה. לכן, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה במשרד, נעשה מיפוי מקיף של צרכי הלקוח, נבנית אסטרטגיה לניהול התיק וניתנת ללקוח "תכנית עבודה" להתנהלות נכונה במשבר.

צוות המשרד שואף לנהל את ההליך המשפטי בצורה המקצועית והמתאימה ביותר ללקוח תוך שמירה על האינטרסים שלו. יחד עם זאת, אנו מבינים שלא כל סכסוך צריך להסתיים במלחמה ולעיתים ישנן אלטרנטיבות שיכולות  למלא אחר צרכי הלקוח, ומנגד לחסוך לו הוצאות רבות, הליך משפטי מורכב ובעיקר עוגמת נפש.

מלבד לרמה המשפטית, הליך גירושין מתנהל גם ברמה הרגשית. לכן, המשרד מצמיד ללקוחותיו מאמן אישי ומטפל רגשי שיעזור להורה להתנהל בהליך בצורה הנכונה ביותר שתביא למזעור הפגיעה בילדים.

לעו"ד דראל, מייסד המשרד, ניסיון רב כעוזר שופט בבית המשפט לענייני משפחה, וטיפל במאות תיקי משפחה ברמת מורכבות גבוהה. העבודה הצמודה עם שופט לענייני משפחה, העניקה לעו"ד דראל את הידע בדבר השיקולים לפיהם ניתנות ההחלטות ופסקי הדין בבית המשפט. ידע זה מאפשר לצוות המשרד להתחקות אחר "עיני השופט" ולהביא לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

צרו איתנו קשר עוד היום!

ליצירת קשר