לאחר הגשת בקשה ליישוב סכסוך, בין אם בבית המשפט לענייני משפחה ובין אם בבית הדין הרבני, ככל וכשלו המגעים ביחידת הסיוע, מתחיל, לפחות באופן רשמי, "הליך הגירושין". לרוב הליך גירושין מכיל בחובו שלוש תביעות שונות: תביעה רכושית, תביעה למזונות ותביעה למשמורת, כאשר כל אחת מתביעות אלו הינה עולם ומלואו העומדת בפני עצמה.

ריבוי התביעות מצריך כי עורך הדין המנהל את  תיק הגירושין יהיה בקי בכל אחד מההליכים, ידע להתנהל נכון בכל החזיתות ולתמרן בין השופט, בעל הדין שכנגד והלקוח. כמו כן, תיק גירושין מכיל בחובו מלחמות רבות, ורק עורך דין מנוסה יכול לדעת מתי כדאי להילחם ומתי  ניתן למצוא דרכים אחרות ליישב את המחלוקת. יתרה מכך, התנהלות חובבנית של עורך הדין יכולה לעלות לבעלי הדין בזמן, כסף ובתסכולים רבים שהיו יכולים להימנע.

משרד עורכי דין דראל, עוסק בניהול תיקי גירושין, החל מהשלב הראשון ועד האחרון. הידע המשפטי של צוות המשרד, בשילוב ההבנה של צרכי הלקוח וניסיון של שנים בליווי וייעוץ לשופטים בבית המשפט לענייני משפחה, מוכחים את עצמם ומספקים תוצאות. אנו פועלים מתוך נקודת ההנחה כי "יש חיים אחרי הגירושין" ורואים לנגד עינינו את היום שאחרי. לכן, צוות המשרד מלווה ומייעץ ללקוחותיו גם לאחר הליך הגירושין, זאת מתוך ההבנה שההסתגלות למציאות החדשה היא קשה ולעיתים ישנו צורך בגורם מוסמך שיכול להקל על תהליך ההסתגלות. דלת המשרד פתוחה תמיד בפני לקוחותינו והם יודעים שהם יכולים לסמוך עלינו שנהיה שם כמעט בכל שעה ובכל יום, ובמקרים דחופים אנו זמינים אפילו 24/7.

בנוסף לייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה או בבתי הדין הרבניים, משרדנו מתמחה גם בעריכת הסכמי גירושין, מה שמקל על ניהול המשא ומתן בין עורכי הדין ומוזיל עלויות בשלבים מאוחרים יותר. הסכם גירושין טוב, יכול לחסוך מהצדדים התדיינויות של שנים וכן לחסוך עוגמת נפש לילדים, להורים ולמשפחה.

בין אם מדובר במשפחה עתירת ממון ובין אם מדובר במשפחה נטולת ממון, אנו מאמינים כי אפשר וצריך לשמור על רמת חייו של הלקוח מבלי לפגוע ברמת חייהם של הילדים. אנו רואים את התמונה הכוללת, תוך כדי התחשבות ברצונותיו וצרכיו של הלקוח ומעדכנים אותו באופן שוטף בכל התקדמות בהליך המשפטי. חשוב לנו במיוחד כי הלקוח יהיה מודע למצבו המשפטי בכל רגע נתון, וכך ידע שהוא בידיים טובות השומרות עליו ועל זכויותיו.

משרדנו שם דגש על מערכת יחסים של אמון ושקיפות בין עורך הדין ללקוח, והלקוחות שלנו יודעים היטב שכשהם בוחרים בנו, יותר מהכל, הם בוחרים בשקט נפשי.